ماشین برش پلاسما CNC

سری DMP

مدخل ماشین برش پلاسما CNC سری DMP ، از یک ساختار بسیار قوی و سفت و سخت ساخته شده است و برای کاربردهای برش پلاسما CNC با ضخامت نازک تا متوسط طراحی شده است.

جدول برش با ماشین برش پلاسما یکپارچه و مجهز به دستگاه استخراج دود و بخار است.

جدول برش دارای ۲ لایه است، لایه بالایی برای ناحیه برش، و لایه پایینی برای تمیز کردن تفاله های برش و برداشتن قطعات و اطمینان از بهینه بودن عملیات استخراج بخار است.

دیسک های محورهای طولی و عرضی ماشین برش پلاسما CNC، با دندانه، دنده و راهنمای خطی باعث حرکت مستقیم ماشین برش می شوند. بویژه دیسک های دوطرفه همزمان محور طولی باعث حصول اطمینان از حرکت سریع و با ثبات ماشین برش می شوند.

ماشین برش پلاسما CNC دارای سنسور ارتفاع پلاسما داما (STHC)، با کنترل AVC و دستگاه ضد تصادم مغناطیسی است. این ماشین همچنین قدرتمند و آسان برای استفاده از ویندوز XP  پی سی های مبتنی بر CNC است.

از دیگر امکانات ماشین برش پلاسما CNC صفحه نمایش لمسی LCD و تمام رنگی با وضوح بالا، دارای ۵۰ برنامه و انتخاب CAD / CAM با توجه به برنامه های کاربردی، ورودی های متعدد برای بارگیری برنامه ها از قبیل رابط USB، رابط RS-232 و شبکه اترنت و بی سیم، قابلیت خواندن هر دو نوع فایل های CAD یعنی فایل های DXF و فایل های DWG برای عملیات برش.

CNC Plasma Cutting Machine